Recenze Fitbit

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 7. prosince 2022

Zakoupeno v Electro World

• V kategorii náramků pro fitness a zdraví bezkonkurenční poměr výkonu a ceny.
  • Prémiové funkce jen za nesmyslně drahé předplatné. Ale nejsou ani nijak extra nutné.
  • Aplikace Fitbit se umí čas od času aktualizací "podělat", než přijde další opravná aktualizace. Někdy přijde rychle, někdy to trvá déle.

Ověřený zákazník Future line shop Ověřený zákazník

Přidáno: 25. listopadu 2022

Zakoupeno v Future line shop

Super

Ověřený zákazník Alza.cz Marie

Přidáno: 18. listopadu 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• průběh instalace je srozumitelný
  • aplikace je i v českém jazyce
  • synchronizace často nefunguje dobře (ale možná to bude mým mobilním zařízením) - pomůže restart mobilu

Ověřený zákazník Decathlon Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2022

Zakoupeno v Decathlon

produkt máme na testování seniorů

Fitbit Sense 2

Fitbit Sense 2

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• Nástupce Fitbit Sense
  • Nelze telefonovat z hodinek.

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 12. září 2022

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• Dlouhá výdrž baterie
  • Měří tep, saturaci kyslíkem, spánek, sportovní činnosti, ...
  • Všechny doplňkové funkce a analýzy vyžadují poměrně drahé předplatné. Nabízených 6 měsíců Premium funkcí zdarma anamená koupit si roční předplatné se slevou.
  • Neumožňuje přenos měření tepu do jiných aplikací (např. Strava, Cyclemeter, Concept2, různé ergometry)

Ověřený zákazník inSPORTline.cz autolano

• Kvalita fitbit

Ověřený zákazník Obchody24.cz loz

Přidáno: 23. prosince 2021

Zakoupeno v Obchody24.cz

• na můj vkus až moc funkcí, ale to právě někomu vyhovuje
  • dobrý display
  • možnost volání bez tlf
  • dobré párování s tlf
  • kvalitní zpracování
  • menší rozměr pro chlapa
  • titěrné vracecí tlačítko
  • většinu funkcí si po půlroční grátis-lhůtě již neobnovím, nejsem otrokem tlf a také jsou velmi drahé
  • menší výdrž baterie

většinu toho z napsaných jsem zvážil ještě před nákupem s ostatním se seznamuji, rozhodně nejsem u konce....

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 17. listopadu 2021

• Fitbit pay

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2021

Zakoupeno v MALL.CZ

Velmi jednoduchy naramek s spoustou senzoru. Libi se mi jednoduchost aplikace a ze se da s naramkem platit.

Porovnaval jsem nekolik dni naramek s Fitbit Sense a nenasel jsem dobry duvod pro vyssi investici (neposloucham hudbu pres hodinky, na hovory mam sluchatka)

Irwen Lu Alcohtar Irwen Lu Alcohtar

Přidáno: 17. září 2021

• dizajn, dobré zpracování, NFC
  • u mnou zakoupeného náramku špatná synchronizace- odukoušeno na třech mobilech(am, pm, 12/24)- častý problém fitbit náramků. nepomohly ani návody podpory na odstranění problému. rozšířené funkce v aplikaci jsou placené. rozumný ciferník s údaji např. počasí- totéž. free jsou jen základní ciferníky. celkově ciferníky dizajn nic moc- ale to je věc názoru. jinak spárování se všemi mobily proběhlo bez problému. kupoval jsem ho pro NFC,to jsem odzkoušet nestihl, nakolik kvůli špatné synchronizaci jsem ho vrátil .

mnou zakoupený kus nefungoval tak, jak jsem očekával a jak by měl.
jinak dizajn hodinek a zpracování je povedený.
já osobně bych ho (prozatím) mým známým nedoporučil.
pokuď tyhle "chybičky" budou odstraněny a výrobek se stane spolehlivější, pravděpodobně bych si ho zakoupil znovu.

Ověřený zákazník MALL.CZ bino

Přidáno: 19. července 2021

• Možnost platit hodinkami
  • Aplikace zdarma jen v základu
  • Základní aplikace zdarma, možnost přijmutí volání .

Ověřený zákazník Electro World Mína

Přidáno: 1. května 2021

• Hezký vzhled
  • Lehké
  • Odpojování od aplikace
  • Nechodily notifikace
  • Odpojování GPS
  • Zaznamenávání spánku ačkoli nebyly na ruce
  • Nešla přípojit WiFi
  • Měření tepu
  • Často problémy s aplikací

Bohužel mám s hodinkami špatnou zkušenost. Hned první den byl problém se spárováním, nechteli se připojit k WiFi. Spárování se nakonec nějakým zazrakem podařilo a jen kvůli tomu jsem je hned nevyracela. Neustále odpojovani od appky, nechodily notifikace, hodinky zaznamenavali spánek aniž by byly na ruce, odpojovani GPS, ačkoli bylo vše propojené a hodinky s mobilem vedle sebe nešlo "vyhledávání zařízení". Měření tepu naprosto nesmyslné, ve chvíli kdy mi jiné hodinky merily 150 při aktivitě na Sense tep 90..
Minimálně 2x týdne jsem je musela celé resetovat, odpojit nebo něco jiného aby aspoň trochu fungovaly. Nakonec jsem je šla reklamovat a byly mi vráceny peníze. Podle recenzí, co jsem si teď přečetla asi bude tahle řada poruchová. Už jsem měla před tím versa lite a fungovaly v pohodě. No teď už presidlim na jinou značku.

Ověřený zákazník CZC.cz mpalan

Přidáno: 30. dubna 2021

Zakoupeno v CZC.cz

• Nabíjení jednou týdně (za hodinu nabito z 20% na 100%)
  • Mnoho zdravotních funkcí
  • Velice pohodlné nošení
  • Synchronizace s Apple iPhone 12 mini

Displej má vinikající světelnost a čitelnost oproti předchozím generacím

Ověřený zákazník Obchody24.cz Lubomír

Přidáno: 16. ledna 2021

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Zdravotní funkce fungují OK (EKG, EDA, SPO2, sledování spánku atd.)
  • Přijímání hovoru a upozornění z mobilu super, včetně odpovědí na SMS i telef. hovory.
  • Super je placení - viz fce Fitbit pay.
  • V porovnání s Apple Watch jednoznačně výdrž při prakticky stejných funkcích.
  • Super displej.
  • Kompatibilní s Android i iOS
  • Placené funkce Premium, ale dá se bez toho obejít.
  • Ze začátku problémy se synchronizací s mobilem SONY Xperia XZ1 Compact.
  • Zdaleka nejsou kompatibilní se všemi mobily - viz originální dokumentace.
  • Poměrně náročné na správné nastavení v mobilu.

K výdrži hodinek: udává se až 6 dní ale to je při úsporném režimu. Při mém použití (trvale sledování tepu, občas GPS, občas telefonování atd.) vydrží min 3 dny (ale ještě nebyly vybité více než na 30% - dobíjím dříve). Vzhledem k funkcím a kvalitnímu displeji nelze srovnávat s hodinkami s výdrží 14 dní i více. Např. Apple musíte při stejných funkcích nabíjet každý den.
Ideální kompromis mezi zdravotními a sportovními funkcemi.
Upozorňuji, že hodinky rozhodně nejsou pro někoho, kdo se dobře nevyzná v detailním nastavení mobilu. Je naprosto nutné mobil a aplikaci FITBIT nastavit přesně podle originálního návodu! Rovněž doporučuji si před zakoupením hodinek zjistit (z originální dokumentace FITBIT) zda váš mobil bude s hodinkami kompatibilní! Jde nejen o verzi systému ale i o konkrétní typy mobilu!
Pokud někdo v recenzi píše, že se nedaří synchronizace FITBIT s hodinkami a nenapíše o jaký přesně mobil (včetně verze os) a o jaké hodinky se jedná, je taková informace k ničemu (viz např. recenze na aplikaci FITBIT v Google Play).
Jinak zatím spokojenost, ale mám je jen 10 dní.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Jirka

Přidáno: 13. prosince 2020

(naposledy upraveno 13. prosince 2020)

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Zdravotní funkce
  • Těšil jsem se, ale vůbec mi nesedlo ovládání - zejména boční tlačítko
  • Odpojování od mobilu

Třeba vše vyřeší nějaká aktualizace, ale zatím bohužel jsem zboží vrátil.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Jarmila

Přidáno: 8. listopadu 2020

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• Výhodou hodinek je měření zdravotních funkcí.
  • U hodinek se vyskytl problém s wifi, která neustále vypadávala, takže nebylo možné nainstalovat nabídky ciferníků a aplikací z aplikace Fitbit. Z tohoto důvodu byly hodinky vráceny.

Nelze odhadnout, zda jde o obecný problém, nebo jen o problém jednoho kusu zakoupených hodinek.

Fitbit Versa

Fitbit Versa

Ověřený zákazník MALL.CZ Tom

Přidáno: 5. listopadu 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• nemožnost stabilně spárovat s telefonem

předáno k opravě neopraveno ani nevráceno. vrácení peněz z obchodu mall.cz pro nedodržení reklamační lhůty trvalo nepochopitělně 6dní!

Ověřený zákazník inSPORTline.cz ivmi

Přidáno: 1. listopadu 2020

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Zatím ve fázi testování, ale již nyní jsem spokojená. Jen aplikace by mohla být přehlednější.

Zobrazuji 21 - 40 ze 60 recenzí 1 [ 2 ] 3